Przygotowania do zimy idą na całego!!! Dziękujemy Koledze Jackowi Włodarczyk za przygotowanie obwodu 136, przygotowano 8 podsypów i 10 lizawek!. To ważne nie tylko dla zwierzyny łownej ale też dla całej drobnicy, a zwłaszcza ptactwa śpiewającego!!!

Gospodarka łowiecka w naszym Kole przynosi efekty!!! Udało się nam dochować pięknych odyńców!!! Gratulacje dla Kolegi Sławomira Chrzan za wytropienie i upolowanie kolejnej żuławskiej Hogzilli:)!
Chyba niema obecnie lepszego miejsca na dziki jak ściernisko kukurydziane!!! Nasz Kolega Sekretarz Koła Grzegorz Zięba sam to wie najlepiej:) Gratulujemy pięknego wycinka!!!
Polowania zbiorowe w naszym kole idą pełną parą! Dzisiaj Prowadzący Łukasz Brzoskowski oraz vice prowadzący Sławomir Kerlin trochę złomów na wręczali:)))

Serdeczne gratulacje dla Kolegi Bronka Szneider z okazji 50lecia członkostwa w PZŁ!!! Na naszym polowaniu hubertowskim mieliśmy zaszczyt wręczyć Koledze Bronkowi odznakę i dyplom przygotowany przez ZO PZŁ w Gdańsku!!!