Aktualności

Darz Bór!

Serdecznie zapraszamy na premierową edycję Targów Łowieckich Hubertus Arena 2014, które odbędą się w dniach 8-9.11.2014 roku w Ostródzie (Expo Arena).

Hubertus Arena 2014 to wspaniała okazja do podtrzymania i rozpropagowania bogatej polskiej tradycji łowieckiej. Będą to pierwsze targi na obszarze Zielonych Płuc Polski, których oferta skierowana będzie do klientów branży łowieckiej, myśliwskiej i jeździeckiej. Wśród wystawców znajdą się liderzy rynku odzieży, broni, amunicji, optyki, noży oraz akcesoriów niezbędnych każdemu myśliwemu.

Program wydarzenia wzbogacony będzie o wspólne obchody Święta Myśliwych, Leśników i Jeźdźców, które przypada na 3 listopada. W trakcie targów nie zabraknie także atrakcji takich jak pokazy psów myśliwskich i sokolnictwa, hubertus pokazy wabienia i sygnałów łowieckich, biesiada myśliwska z koncertem czy prezentacje broni i najnowszych produktów z branży. Dla wszystkich uczestników przewidziane są też drobne podarunki upamiętniające wydarzenie.

Odwiedzającymi targi będą zarówno zapaleni myśliwi, członkowie kół łowieckich czy leśnicy jak i ludzie na co dzień niezwiązani z tą branżą. Dla tych pierwszych będzie to wspaniała okazja do nawiązania nowych kontaktów, poznania najnowszych trendów i zdobyczy techniki z branży i przez dwa dni uczestniczenia w największym święcie wszystkich Myśliwych i Leśników. Dla osób niezwiązanych z łowiectwem targi stwarzają niepowtarzalną okazję stania się na chwilę częścią wspólnoty myśliwskiej, poznania ich zwyczajów, dziedzictwa kulinarnego i zapoznania się z ich pasją.

Doświadczeni myśliwi mawiają, że jaki „Hubert”, taki sezon. Wyrażamy nadzieję, iż nasze zaproszenie spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mieli możliwość wspólnego obchodzenia święta „Huberta”.


Leave a Comment

Back to top